Vystavovatelé se představují

Zde jsou uvedeny pouze záznamy firem, které nám je doposud dodaly.

12M – Producer of advertising materials

Vystavovatel: 12M ALICJA WĄSOWSKA - Hala 3 - B 26

We are the manufacturer promotional POS materials. We offer products based on highly processed papers and plastics: promotional mats on the counter, stands, hangers, wobblers, shelfliners, toppers, packages, price strips, labels, adhesive and electrostatic stickers, floor stickers, etc.
We offer offset printing service (UV offset) on the PVC, PP, PE, PET and 3D lenticular foils, adhesives and electrostatic foils. These materials print sheets, in thickness up to 0.8 mm. We print metallized papers also.
We are a large manufacturer of promotional mouse pads. We offer mouse pads many different types: welded with print on the foil, calendar, photo frame, case, openable cover, with notepad, 3d lenticular effect, adhesive, with liquid and floats, etc.
We produce advertising gadgets: coasters (paper, foam, cork), advertising magnets, magnetic notepads, promotional badges and stickers, pen pots, rulers, bookmarks, sticker tattoos, chips, lents, tokens, etc.
Digital print service - CMYK sheet on paper and foil, and eco-friendly large format printing over the entire range of substrates of paper, foil, adhesive materials and fabrics. Více >>


4D Security: nové designové značení od RATHGEBER

Vystavovatel: Rathgeber, k.s. - Hala 3 - C 23

Používáte na svých výrobcích bezpečnostní prvky? Revoluční značení 4D Security je designovou záležitostí, která vaše produkty posune zase o stupeň výše.
Revoluční značení 4D Security je velkou novinkou na našem trhu. „Jedná se o bezpečnostní štítek s impozantním hloubkovým efektem, vytvořeným na základě vysoce bezpečné mikročočkové technologie. Jelikož je vytvořeno více úrovní v rámci jedné fólie, vzniká zde ohromující hloubkový efekt“, uvádějí na adresu značení 4D Security ze společnosti RATHGEBER a také dodávají: „Fólie je ideální volbou, pokud chcete svým produktům poskytnout nejvyšší možnou ochranu. Jedná se o známku bezpečnosti, která umožní rychle a přesně zkontrolovat pravost zakoupeného zboží. Bezpečnostní fólie 4D Security tak jistě vzbudí zájem a důvěru ve vašich zákaznících.“ Více >>


A co takhle originální propiska od RITTER-PEN?

Vystavovatel: Ritter CZ, s.r.o. - Hala 3 - B 24

Víte, jaký je nejčastěji používaný reklamní předmět? Odpověď zní: propiska. A jak prezentovat Vaši firmu? Co takhle originálními a kvalitními propiskami. Originalita designu a kvalitní psací náplně = kuličková pera zn. RITTER-PEN. Německý výrobce se snaží od samotného návrhu až po výrobu odlišit od ostatních. Proto každým rokem přichází s novými vlastními modely per. Přijďte se i letos podívat na nové neokoukané modely kuličkových per v široké škále barevných kombinací. Firma letos přichází s novými moderními pastelovými barvami.
Kvalitu pera dělají i samotné náplně. RITTER pera jsou dodávána s kvalitními náplněmi. Novým trendem v oblasti náplní se stávají čím dál populárnější SOFT-náplně s větší kuličkou psaní (1,2 mm) a s novým inkoustem (inovativní měkký inkoust pro vyšší úroveň hladšího psaní).
Jedinečnost Vás samotných můžete u RITTER-PEN ještě podtrhnout kvalitním potiskem, a to hlavně rotačním sítotiskem po obvodu pera nebo tampontiskem. U některých modelů per je možné celobarevné digitální fóliování, chemické leptání nebo laserové gravírování.
Nezapomeňte! Kvalitním a originálním perem prezentujete i Vy kvalitu a originalitu své firmy. Více >>


COMAGRAV CNC routery a multifunkční řezací plotry

Vystavovatel: COMAC spol. s r.o. - Hala 4 - C 5

Pokud hledáte CNC router, CNC gravírovací frézku nebo multifunkční řezací zařízení pro vaši digitální tiskárnu, navštivte nás na správném místě na veletrhu.
COMAGRAV, český výrobce CNC strojů pro reklamní výrobu se opět účastní populární a oblíbené akce. Tento rok budeme prezentovat multifunkční velkoformátový plotr COMAGRAV DIGI 1725 o velikosti pracovní plochy 1700 x 2500 mm pro řezání pneumatickou nebo elektrickou oscilační hlavou, V-drážkování, nařezávání fólií, rýhování, řezání bez oscilace, řezání tkanin kolečkem a frézování profesionálním vřetenem.
COMAGRAV vyrábí širokou škálu CNC velkoplošných routerů, ploterů a gravírovacích frézek. Díky vlastnímu vývoji a vysoké variabilitě vybavení může každý zákazník vybírat ze široké řady pracovních stolů, různých řezacích nástrojů, profesionálních vřeten s výkonem až 15 kW a bohatého příslušenství. Více >>


EPOXY KEYCHAINS and many more...

Vystavovatel: Firma A&J Agnieszka Polak - Hala 3 - B 3

A&J Company has been on the market since 1994.
We produce epoxy stickers, epoxy keychains, epoxy letters, fridge epoxy magnets, metal & plastic keyrings with epoxy stickers, trolley tokens, lapel pins and namebadges. We have a reputation for producing epoxy stickers on the highest quality self-adhesive materials at the best prices.
We print in different printing methods (solvent, offset, screenprint) to meet our clients’ most demanding needs.
Resin (epoxy) cover protects printed stickers, badges or magnets while giving the effect of three-dimensional (crystal drop) look.
Our resin stickers are very durable and suitable for indoor or long-term outdoor applications.
Epoxy keyrings are totally flexible and light. They can take any shape. Více >>


Falk&Ross Group - stabilní partner v oblasti reklamního textilu

Vystavovatel: Falk&Ross Group Austria GmbH - Hala 3 - B 27

Jsme přední evropský dodavatel promočních výrobků s více než 30letou tradicí na trhu. S našimi zákazníky budujeme silné a trvalé partnerské vazby. Díky tomu zajišťujeme našim zákazníkům nejlepší podmínky a konkurenceschopnost.
Nabízíme 49 značek, více než 1700 produktů a velkou skladovou dostupnost. Náš český servisní tým je vždy připraven vám ochotně pomoci.
Zastoupení po celé Evropě nám dovoluje spojovat mezinárodní aspekt s pochopením místních trhů. Moderní logistická infrastruktura v Německu, Španělsku a Velké Británii zajišťuje dostupnost výrobků a rychlé vyřízení objednávek, díky tomu dodáváme zboží zákazníkům ještě rychleji. Nasedněte s Falk&Ross na toho správného koně! Více >>


HUGO BOSS a Porceline by MAXIM - nové značky v portfoliu

Vystavovatel: Brand Gifts, a.s. - Hala 3 - B 11

Hlavní partner veletrhu - společnost Brand Gifts - specialista na prémiové firemní dárky a potřeby pro manažery, obohatila letos své portfolio o vysoce atraktivní značku HUGO BOSS. A právě zde poprvé veřejně představí licencované doplňky této prestižní značky - psací potřeby, konferenční desky, zápisníky, deštníky, USB flash disky, klíčenky, háčky na kabelky, power banky, sady na víno a další. Nebudou chybět ani novinky od dalších světoznámých značek CERRUTI 1881, NINA RICCI, CHRISTIAN LACROIX, CACHAREL, UNGARO nebo J-L SCHERRER.
Společnost Brand Gifts také nově získala exkluzivní distribuci značky Porceline by MAXIM pro ČR a SR. Inovativní designová keramika, sklo a porcelán zaujme zejména svojí různorodostí, dostupností, nádherně jasnými barvami i reklamním potiskem té nejvyšší kvality. Více >>


Lepidlo na plakáty UNICELL K

Vystavovatel: COVERAX Sp. z o.o. - Hala 3 - A 37

Společnost Coverax® je polský výrobce chemikálií, které se používají v reklamě, stavebnictví a v dalších průmyslových odvětvích. Společnost úspěšně rozvíjí svoji činnost od roku 1992.
Na veletrhu představíme náš výrobek - lepidlo UNICELL K na plakáty (billboardy). UNICELL K je levné lepidlo, které se snadno přepravuje v podobě prášku ředěného vodou v poměru 1:18.


Lepíky...užitečné maličkosti

Vystavovatel: Lepíky s.r.o. - Hala 3 - C 33

Lepíky pro všechny, kteří chtějí inovovat, spolehnout se na lepení bez nýtů a hřebíků. Pro výrobu reklamy, pro letadla, auta, solární systémy, elektroniku, pro technologie nového věku. Pro reklamní agentury, pro akční balení, pro direct mailing, pro balení dárků, pro každého.
Bezplatné poradenství, zelená linka, konzultace s technikem, vzorky k vyzkoušení zdarma. Rychlý a spolehlivý e-shop.
Příklady našich výrobků: DotFix®, víceúčelové lepící body pro vlepování, balení, označování; gelové pásky pro beznýtové technologie, lepení průhledných plastů; lepicí pásky nejvyšší kvality; výroba výseků i v malých baleních; lepicí suché zipy Velcro®; výroba výseků a specialit – oválky, duo-packy pro rozebiratelné upevňování obrázků, zavírání krabiček aj.; omotávací a svazkovací zipy Velcro® pro kabelovou konfekci; podlahové, vizualizační a protiskluzové pásky pro průmyslové haly i tělocvičny; eurozávěsy samolepicí a středy pro montáž CD pro balení. Více >>


Live your dream dress PAYPER

Vystavovatel: Industrial Wear - Hala 3 - A 26

Industrial Wear, Italian producer, with his brand PAYPER, on market through sector reseller, presents 4 lines of clothing: PAYPER, PAYPER JEANS, PAYPER COLLECTION and PAYPER WORK. Design, characteristics of materials, workmanship, modern and young style, treatments like burn out effect, new colors like fluo and camouflage countersigned our enterprise. Each label differs for the style with unique quality, PAYPER is the first and historical brand; PAYPER JEANS marked by more casual, fashionable items; PAYPER COLLECTION ,for more elegant and classic clothing, at least PAYPER WORK a separate line dedicated to the world of work. Více >>


My máme nejširší nabídku reklamního textilu, vy máte nejširší možný výběr

Vystavovatel: TIGER TEAM s.r.o., anglicky TIGER TEAM Ltd.Co. - Hala 3 - A 35

Naše společnost byla založena v roce 1992. Obchodním záměrem bylo vybudovat distribuční síť pro textilní výrobky určené pro reklamní účely.
V současnosti nabízíme široké spektrum textilních výrobků určených pro reklamní použití - trička, mikiny, polokošile, košile, bundy, spodní prádlo, ručníky, čepice, pracovní oděvy pro různé profese, tašky apod. V nabídce najdete 98 značek předních výrobců, mezi nimi i značky Jerzees, Stedman, B&C, Fruit of The Loom Result, Slazenger, Gildan, TeeJays, Stormtech, Premier a mnoho dalších. Kompletní nabídku prezentuje společnost na svých webových stránkách, případně v tištěném katalogu.
Společnost se ve svých obchodních aktivitách zaměřuje na obchodování zejména s reklamními agenturami a s firmami působícími v oblasti reklamního potisku a výšivky. Více >>


Outdoor Solutions for the Advertising Market

Vystavovatel: DOT COLOR - Hala 4 - C 2

Dot Color Ltd. specializes in producing wide format digital printing solutions for the advertising market. High quality, innovative technologies, creativity and devotion to customers satisfaction are our biggest assets.
Regardless of the media type-banner, mesh, vinyl, paper, blueback or other media - the result we provide is always impressive. With the ability to print on carpets, wallpapers and double-sided banners, the only limit for designers and customers becomes their own fantasy. With amazing production speed our printers perform the hardest tasks in limited time.
The concerns of our customers and partners are very important for us. We are available 24/7 for any kind of questions and requests. Our desire is to deliver the highest level products and services at competitive prices. Více >>


Portable exhibition systems

Vystavovatel: Adsystem Ltd. - Hala 3 - C 15

Adsystem is a producer of exhibition systems. Our offer includes a wide range of stands, advertising stands, display systems, promotional and tasting presentation counters (tables, counter tables). We deal in import and production of roll-ups (stands, banner stands and roll-ups), portable and exhibition furniture.
Description: Our company has been established by a professional and highly experienced group of display system managers, graphic designers and advertising technicians. These specialists will design and prepare a trade-show stand for you using cost-effective, universal promotional materials (counters, roll-ups, stands), which can be used not only during trade fairs, promotion or tasting sessions and conferences but also as permanent office decorations. We also create display systems tailored to your individual projects.
Selected awards: Second place in the contest Crown Advertising 2015, Acanthus Aureus shows Reklama360! 2014,
Gold medal for wall Adwall Vario "S" at the fair and Marketing Festival Festival organized by the OOH Print Magazine,
First place in the contest Crown Advertising 2012. Více >>


PromoLamps - handmade promotion advertising lamps

Vystavovatel: AGA AGNIESZKA PRZYBOROWSKA - Hala 3 - A 34

We are manufactory of the promotion lamps. Lamps are the perfect advertising for hotel, city, company, product, and may be part of the regular advertising campaigns, because they have interchangeable shades. We could make standard electric lamps or small mini promo lamps. Více >>


Představte reklamní poselství plamennou reklamou! Originálně - cíleně - úsporně - ekologicky

Vystavovatel: EUROPE MATCH GmbH - Hala 3 - A 2

Zápalky jsou již léta žádaným reklamním předmětem, protože všude na světě je milionkrát za den potřeba oheň. Jedná se o zajímavý a nevšední typ reklamního předmětu, který není výrazně nákladný, jeho design lze přizpůsobit přáním zákazníka a zajistí vysokou četnost kontaktu.
S každým škrtnutím zápalky se do zákazníkova povědomí vryje vaše logo. Ve srovnání s ostatními drobnými reklamními předměty disponuje zápalková krabička velkou reklamní plochou, na kterou se díky ofsetovému tisku vejde velké množství reklamních sdělení. Vzhledem k nízké ceně lze oslovit velmi početnou skupinu lidí. Zápalky se proto výborně hodí pro masový rozsev. Pro zákazníka existuje vždy několik výhod, jestliže může odebírat přímo od výrobce.
Výrobní firma Europe Match se specializuje na zápalky a má v oboru dlouholetou tradici, je také exkluzivním distributorem evropských reklamních zapalovačů CRICKET. Značka Cricket je v segmentu reklamních zapalovačů označení pro vysokou kvalitu a bezpečnost. Pokrokový moderní design v kombinaci s promyšleným způsobem zhotovení řadí tyto zapalovače nezbytně do marketingového mixu. Více >>


Reklamní a dárkové předměty pro vaši radost

Vystavovatel: REDA a.s. - Hala 3 - B 6

REDA a.s. je dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnost, která se zabývá výrobou, prodejem a potiskem reklamních a dárkových předmětů a s tím souvisejících služeb.
Největší skladové prostory, více než 10 potiskových technologií, dodávka předmětů bez potisku do 48 hodin, e-shop s více než 5000 položkami skladem, dárkové balení, vzorky k zapůjčení zdarma, to vše dělá ze společnosti lídra na trhu s reklamními a dárkovými předměty.
Více informací o společnosti a nabízeném zboží vám poskytneme na našich obchodních odděleních v Brně, Praze, Ostravě, Plzni nebo Zlíně. Máte-li zájem o zaslání katalogů zdarma, volejte na 800 13 13 13 nebo navštivte naše stránky. Více >>


Sdělte to s grácií… skleněné vánoční ozdoby

Vystavovatel: Vd IRISA VSETÍN - vánoční ozdoby - Hala 3 - B 23

Pod značkou IRISA naleznete českého výrobce z Valašska, který více než 60 let dodává na zahraniční i český trh ty pravé vánoční ozdoby - skleněné. Sortiment družstva je široký a díky variabilitě produktu lze vyhovět jakékoli poptávce zákazníka. Pokud tedy hledáte vhodný dárek pro své obchodní partnery či zaměstnance, který by představoval českou tradici a poctivou ruční práci, tak jste jej právě našli. Skleněné ozdoby družstva IRISA jsou luxusním českým výrobkem, který představuje kvalitu i originál každé jedné z nich. Skleněné ozdoby z dílny IRISA jsou 3D reklamním nosičem mnoha tváří, je jen na vás, jak si jej přizpůsobíte. Cokoli chcete sdělit, sdělte čirou krásou. Alespoň jednou v roce (na Vánoce) tak máte jistotu, že si na vás vaši klienti, obchodní partneři či zaměstnanci vzpomenou. Více >>


Skvělá trička za bezkonkurenční cenu

Vystavovatel: Repre, s.r.o. - Hala 3 - A 18

www.keya-textile.cz
Značka Keya™ přináší skutečně kvalitní oblečení vhodné pro reklamní potisk. Keya™ se liší od jiných značek v oděvním průmyslu. Textil je jemnější, pohodlnější, silnější, s pozoruhodně dobrými vlastnostmi pro reklamní potisk - to vše za velmi příznivé ceny. Keya Group je úspěšná společnost působící na trhu více než 20 let, zaměstnává přes 10 000 zaměstnanců a je předním výrobcem textilu.
Od roku 1991 Keya Group vyrábí a obchoduje s produkcí textilní výroby. Vše začíná kvalitní bavlnou, která je tkaná, barvená a šitá v Dhaka v Bangladéši. Výsledkem je produkt, který uspokojí potřeby zákazníka jak kvalitou, tak cenou. Společnost Keya Group má při své výrobě vždy na zřeteli sociální standardy. Naší vizí je růst a pronikat na další trhy. Více >>


Specialist in promotional items

Vystavovatel: SIPEC SpA - Hala 3 - A 22

Sipec SpA was founded in 1979, and is located in Milan/Italy. We are specialized in the import/export of promotional items. We serve uniquely agencies specialized in the field of promotional premiums. The strength of Sipec is our team: A young and dynamic group of highly trained professionals eager to serve you. You can consult us for the selection of the articles and the management of your orders.
Catalogue: Over 1100 references, renewed twice a year.
Showroom: Over 150 square meters of space used for display of samples.
Stock: A warehouse of 12.000 sqmts
Delivery lead time: Orders are prepared within 4 hours from receipt and delivered in Italy within 24/48 hours. We deliver to major European cities in 3 / 4 days.
You can check stocks/arrivals/current orders on-line, download images as well as many others facilities. We can take care of the personalization of your orders at the production stage, and assist you in the production of articles not included in the catalogue. Products research and quality control are done through special offices and boards in order to assure conformity to the standard European production regulations. Více >>


Specialist in ties and scarves

Vystavovatel: PROMO-HOUSE S.C. T.LUKASIK W.LUKASIK - Hala 3 - B 1

Company Promo-House for over twenty years has been specializing in the design and manufacture of ties and scarves. So far we have managed to satisfy a lot of companies from all over Europe. We always make sure that the finished products meet our clients' requirements and are of highest standard. There is a design studio running in our company, where with the help of the professional graphic programs we create visualisations of ties and scarves according to our clients' requests. We help not only with the selection of a suitable fabric (silk or polyester) but also with the size and colours of the products. Více >>


STI Group: Partner značek a lídr na trhu s obaly a prostředky POS komunikace

Vystavovatel: STI Česko s.r.o. - Hala 3 - C 17

Společnost STI Group působí na trhu již od roku 1879, disponuje celkem 8 výrobními závody v různých evropských zemích. Svým klientům nabízí řešení šitá na míru jejich potřebám vyrobená převážně z vlnité lepenky a kartonu. Do jejího portfolia patří široká škála výrobků - od drobné kartonáže, přes přepravní stojany až po POS dekorace.
Mezi nejvýznamnější klienty STI Group patří více než polovina světových výrobců spotřebního zboží (FMCG), přední výrobci průmyslového zboží a několik zástupců maloobchodních řetězců.
STI Group poskytuje komplexní řešení pro prezentaci výrobků v místě prodeje - od poradenství v oblasti plánování a realizace kampaně až po co-packing a logistické služby.
V České republice je společnost zastoupena prodejní kanceláří v Praze a výrobním závodem v Rumburku. Více >>


Široká nabídka profesionálních materiálů pro tisk

Vystavovatel: QUENTIN,spol.s r.o. - Hala 4 - B 19

Společnost Quentin funguje od roku 1998. Za tu dobu jsme se vyprofilovali jako distributor a fundovaný poskytovatel technického a programového vybavení pro DTP a předtiskovou přípravu. Od přímého vstupu společnosti Apple na český trh jsme prostřednictívm prodejen Qstore významným prémiovým prodejcem této značky.
Provozujeme také elektronický obchod DTPobchod.cz, kde naleznete vše potřebné pro práci grafika či kreativce.
Jsme například dodavatelem produktů společností Adobe, Alwan, Apple, Berthold, Canto Software, Canon, EFI, Elgato, Eizo, Epson, Helios Software, ILFORD, Just Normlicht, LaserSoft, Microtek, XRite, Pantone, Quark, Storm Type Foundry, Tecco, URW, Wacom aj. Více >>


Široké portfolio produktů pro reklamní průmysl a polygrafii

Vystavovatel: CANON CZ s.r.o. - Hala 4 - B 8

Canon představí vůbec poprvé v České republice ucelené technologické workflow s možnostmi pokročilé automatizace: od předtiskové přípravy přes řízení procesů a digitální tisk až po finalizace v podobě řezání či nanášení základního nátěru nebo ochranného laku s vysokou kvalitou a produktivitou pro široké spektrum materiálů.
Návštěvníci se tak mohou těšit na seznámení s řešením, pomocí kterého mohou výrazně zvýšit užitnou hodnotou tiskových výstupů vč. využití široké škály materiálů – od skla přes kovy a keramiku až po kompozitní panely nebo dýhované desky. Ke zhlédnutí bude zařízení Océ Arizona 660GT, univerzální a výkonný digitální řezací systém Kongsberg XP24, dokončovací zařízení Bürkle LFC1300, 24palcový inkoustový plotr imagePROGRAF iPF6450 a novinka Océ ColorWave 700. Více >>


Tiskárna Efi H1625 LED

Vystavovatel: COMIMPEX PRINT s.r.o. - Hala 4 - A 8

Přijďte se podívat na novinku z produktové řady firmy Efi WF, tiskárnu H1625 s LED vytvrzováním UV inkoustů, která dostala do vínku příznačné označení „malý Vutek“.
Tiskárna je zkonstruovaná jako hybridní model, umožňující tisk na rolová a desková média s maximální šířkou tisku 1650 mm, do tloušťky 50,8 mm a hmotnosti 45,4 kg. Využívá UV inkousty 3M s širokým barevným gamutem. Produkční rychlost tiskárny se pohybuje v rozmezí 7,4 – 42,3 m2/hod. Je osazena 6 tiskovými hlavami s proměnlivou velikostí tiskového bodu od 6 do 42 pL dosahující maximálního tiskového rozlišení 1200 x 600 dp a barevnou kombinaci CMYK + 2xWhite.
Vytvrzování inkoustu probíhá za pomoci LED UV lamp a je konstantní. Při opakovaných zakázkách je zaručena stejná barevnost výtisku. Při provozu tiskárny je úspora elektrické energie až 70 % a nedochází k uvolňování škodlivých VOC látek. Po zapnutí je tiskárna připravena k okamžitému provozu. Více >>


Už jste viděli stánek DENCOPu z DEBONDu?

Vystavovatel: Dencop Lighting, spol. s r.o. - Hala 4 - B 11

Expozice kompletně postavena z materiálů a vybavena komponenty, které má naše společnost v nabídce. Návštěvníci zde uvidí stavební obklady - řešení z bondových kazet (ACP-DEBOND), světelnou reklamu řešenou intarzií z plexiskla a nasvícení podhledovými LED svítidly a profi LED reflektory IP66. Chtěli bychom tak návštěvníkům a širší veřejnosti přiblížit produkty a materiály, jejich zpracování, použití a jejich vzájemné kombinace. Na výstavě představíme také novinky, a to hned z několika oblastí.
Novinkou bude napěťový zdroj MEANWELL HLG 600, který při 12 V nabízí výkon 480 W. Svými parametry tak dovoluje snížit množství napěťových zdrojů, a tím zefektivnit LED zapojení ve světelné reklamě.
V oblasti LED technologií jsme doplnili sortiment novým LED modulem s optikou, který je napájen 12 V s výkonem 3 W a má IP67. Rozšířili jsme také portfolio profesionálních lepidel o produkt MEGA-FIX. Jedná se o plnohodnotnou a levnější alternativu lepidla Mamut.
Poslední novinkou jsou svorkovnice Scotchlok s ochranným gelem proti vlhkosti. Na rozdíl od Wago svorek nevyžadují odizolované vodiče a jsou vhodné také do exteriéru, svorkovnice byly vyvinuty pro automobilový průmysl a vyznačují se vysokou odolností. Více >>


Věříme, že dobré vztahy v oboru pomáhají zlepšovat komunikaci v místě prodeje

Vystavovatel: POPAI CE service s.r.o. - Hala 3 - B 10

POPAI CENTRAL EUROPE je středoevropskou pobočkou světové asociace POPAI, reprezentuje obor marketingu v místech prodeje a pracuje pro profesionály, kterých se tento obor dotýká. Vytváří aktivní komunikační platformu pro vzdělávání, sdílení a rozvoj oboru in-store marketing. Více >>


Výrobce profesionálních laminátorů a UV lakovacích strojů

Vystavovatel: KOMFI spol. s r.o. - Hala 4 - C 8

Poradíme vám, jak přivést vaše tiskoviny k dokonalosti. Lamino nebo parciální lak jim dodají ten správný šmrnc. Pořiďte si laminátor nebo lakovací stroj Komfi a budete překvapeni, jak snadno dosáhnete profesionálních výsledků.
Robustní, spolehlivé, snadno ovladatelné - takové jsou stroje od KOMFI. Rychlé seřízení a zejména krátké přípravné časy jsou hlavní zárukou ekonomického provozu. Díky vysoké technické úrovni našich strojů vám garantujeme kvalitní laminaci na profesionální úrovni.
Na veletrhu vám představíme stroj pro parciální UV lakování SPOTMATIC 54. Přijďte se přesvědčit, jaké efekty je možné s naším strojem dosáhnout. Na ukázku vám rádi zpracujeme vlastní zakázku. Více >>


Výrobce reklamního a profesního textilu s vlastním týmem kontrolorů v Asii

Vystavovatel: ALEX FOX Central Europe, s.r.o. - Hala 3 - A 12

Jsme dynamická společnost patřící ke špičce v oblasti reklamního textilu. Díky 12letým zkušenostem a ochotě naslouchat vašim potřebám jsme schopni realizovat i ty nejnáročnější zakázky našich klientů.
Specializujeme se na výrobu, dovoz a distribuci kvalitního reklamního textilu. Díky našim velkokapacitním skladovým zásobám jsou hotové produkty připraveny k dodání nebo osobnímu odběru do 24 hodin. Nabízíme zakázkovou výrobu podle přání klienta s možnosti další úpravy textilu. Obrandování zboží zajistíme u předních tiskařů a výšivkářů. Pokud jste si nevybrali z naší nabídky, ochotně vám poradíme s výběrem materiálů, střihů, labelů či barev a zajistíme tak dokonalý výsledek podle vašich představ. Nezáleží na velikosti zakázky, každé objednávce věnujeme maximální úsilí. Více >>


Výstavní a prezentační systém X-module

Vystavovatel: Agentura M-S-P,s.r.o. - Hala 3 - C 32

Nabízíme komplexní řešení pro výstavy a prezentační akce. Modulární výstavní systém X-module umožňuje snadnou stavbu různých řešení na výstavách, veřejných akcích, kongresech, obchodech apod. Je vhodný také pro různé typy fotostěn, stojany na fotografie a obrazy a další prezentační prostředky. Nabízíme prodej, pronájem i stavbu na klíč. Více >>


Wholesaler of promotional textile – We care you sell

Vystavovatel: Cotton Classics Handels GmbH. - Hala 3 - B 4

In our well-considered collection you find everything you need. We offer 22 brands and 65.000 articles. In our compact catalogue and well organized Webshop you can easily find the product you need. Our competent sales team would be glad to help with all your queries. We supply resellers only.
Cotton Classics is market leader in Austria and supplies pleased customers in 10 countries. Více >>